- Publicitate -

Efectul scandalului Nordis. Laura Vicol (PSD) a demisionat de la șefia Comisiei Juridice

După investigația Recorder privind Afacerea Nordis, deputata PSD Laura Vicol și-a depus demisia, marți, din funcția de președinte al Comisiei Juridice a Camerei Deputaților.

Vicol este căsătorită cu Vladimir Ciorbă, asociatul principal al Nordis, dezvoltatorul imobiliar care a intrat în insolvență.

- Publicitate -

„Am luat decizia ca urmare a jocurilor nedrepte și de o gravitate fără precedent îndreptate împotriva mea. Până la lămurirea loc, doresc să demisionez” a transmis Vicol.

Investigația Recorder în care apare și Laura Vicol poate fi urmărită aici:

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -