- Publicitate -

Fetiță de trei ani, internată de urgență după o supradoză cu marijuana

Medicii din Constanța au fost nevoiți să intervină într-un caz neobișnuit. O fetiță de trei ani a fost adusă de mama sa la spitalul județean pentru că se simțea rău, simptomele fiind cele ale unei supradoze de droguri.

În urma analizelor de sânge s-a stabilit că fetița a fost expusă consumului de canabis.

- Publicitate -

Testul efectuat mamei minorei a ieșit negativ.

Aceasta a declarat medicilor că fetița sa ar fi mâncat prăjituri, jeleuri și bomboane de la un magazin din Olanda.

- Publicitate -

În schimb, potrivit adevarul.ro, ofițerii antidrog cred că cea plauzibilă ipoteză ar fi aceea că fetița de trei ani a fost ținută într-o cameră în care s-a consumat canabis și copilul ar fi fumat pasiv.

Citește și Șoferul vinovat de producerea accidentului cu patru mașini din Ploiești ar fi fost sub influența drogurilor

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Comportament scandalos al Hotnews în cazul reclamelor care divizează românii

Printr-un articol publicat ieri despre atacul asupra sistemului bancar...

HotNews și Cătălin Tolontan preiau investigațiile Observatorul Prahovean despre fake news-urile care vizează băncile

Tema campaniilor de dezinformare care folosesc identitatea unor persoane...

Nae Constantin, despre situația de la Petrolul: „ După zece ani, problemele sunt aceleași!”

Nicolae Constantin este antrenorul care a promovat-o pe Petrolul...

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -