- Publicitate -

Cine a câștigat finala Chefi la cuțite 2025

Marea finală „Chefi la cuțite”, difuzată miercuri seară pe Antena 1, a fost câștigată de Luca Zvaleni din echipa lui chef Richard Abou Zaki. El a reușit să îi impresioneze pe jurați și să câștige premiul în valoare de 30.000 de euro.

- Publicitate -

„Nu cred așa ceva. Am fost cel mai fericit în momentul ăla, am reușit să ajung la obiectivul meu: să arăt în farfurie cine este Luca Zvaleni”, a declarat câștigătorul.

Numele finaliștilor a fost aflat în timpul emisiunii din 24 decembrie. Nouă semifinaliști au început emisiunea, dar doar patru dintre ei au rămas până la final.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -