Un bărbat care se afla pe o motocicletă a fost rănit și transportat la Spitalul Județean Ploiești după ce s-a dezechilibrat și a căzut. Totul s-a întâmplat în localitatea prahoveană Loloiasca, duminică seară, în jurul orelor 21.30.
Potrivit IJP Prahova, accidentul a fost anunțat de medicii de la Spitalul Județean, unde tânărul a ajuns cu mai multe leziuni.
- Publicitate -
În cauză se fac cercetări pentru a stabili cu exactitate modul în care s-a produs accidentul.
Nu este exclus ca bărbatul care se afla pe motocicletă să fi consumat băuturi alcoolice, acesta urmând să fie testat cu aparatul etilotest și să-i fie recoltate probe biologice.
- Publicitate -
