- Publicitate -

Gafă de proporţii în Consiliul Local Ploieşti: Apa Nova, împuternicită să factureze servicii neprestate!

semcu_adrianDin cauza unei hătorâri de consiliu local, votată anul trecut, de aproape toţi aleşii, numeroşi ploieşteni s-au trezit cu înştiinţări de la Apa Nova de plată a serviciului de canalizare, deşi nu s-au racordat la reţeaua oraşului! „A fost o eroare, pe care o recunoaştem şi o regretăm. Apa Nova a fost împuternicită sa factureze serviciul de canalizare în urma unor investiţii, deşi multe persoane nu aua vut bani să plătească racordul. Sperăm să îndreptăm eroarea la viitoarea şedinţă a legislativului”, a declarat Adrian Semcu, preşedintele PNL Prahova. Mai multe detalii despre acest subiect diseară, în emisiunea „Direct la subiect”, de la Alpha TV Ploieşti.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -