- Publicitate -

A furat un telefon mobil dintr-un cafe bar

În urmă cu două zile, poliţştii ploieşteni au fost sesizaţi de o femeie că, în timp ce se afla în incinta unui café-bar, i-a fost sustras telefonul mobil. În baza semnalmentelor celor care se aflau în bar, poliţiştii au demarat căutările, reuşind ca în aproximativ o oră de la momentul primirii reclamaţieri să depisteze un grup de tineri cu comportament suspect şi care corespundeau semnalmentelor descrise de partea vătămată. Asupra lui I. Alexandru, în vârstă de 26 de ani, din Ploieşti, poliţiştii au găsit telefonul reclamat ca fiind furat, tânărul recunoscând faptul că a sustras telefonul respectiv, profitând de neatenţia tinerei. Telefonul a fost predat părţii vătămate, iar I. Alexandru este cercetat penal pentru furt calificat.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -