Şerban Huidu a postat astăzi un mesaj pe blogul său, la peste o lună de la accidentul de schi suferit în Austria. Mesajul a primit peste 300 de comentarii, majoritatea de încurajare. Am avut un accident groaznic acum o lună. Sunt treazşsi un pic ameţit. Vin acasă în week-endul viitorşsi voi continua recuperarea. Cinci săptămâni am stat în spital. Le mulţumesc tuturor celor ce s-au gândit la mine şi au trimis mesaje de bine!, scrie Şerban Huidu pe blogul său.
- Publicitate -
