- Publicitate -

Vezi ce-a scris Hudiu pe blog, la o lună de la accidentul de schi

Şerban Huidu a postat astăzi un mesaj pe blogul său, la peste o lună de la accidentul de schi suferit în Austria. Mesajul a primit peste 300 de comentarii, majoritatea de încurajare. Am avut un accident groaznic acum o lună. Sunt treazşsi un pic ameţit. Vin acasă în week-endul viitorşsi voi continua recuperarea. Cinci săptămâni am stat în spital. Le mulţumesc tuturor celor ce s-au gândit la mine şi au trimis mesaje de bine!, scrie Şerban Huidu pe blogul său.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -