- Publicitate -

Accident pe DN72 Ploiești – Târgoviște, în Dâmbovița. Un copil în vârstă de 7 ani a fost rănit

Accidentul rutier s-a produs, sâmbătă după-amiază, pe DN72 Ploiești – Târgoviște, pe raza localității I.L. Caragiale din Dâmbovița. Un autoturism s-a răsturnat, iar un copil în vârstă de 7 ani a fost rănit.

Accidentul rutier, potrivit primelor date, s-a produs pe DN72 Ploiești – Târgoviște, pe raza satului Mija, comuna I.L. Caragiale din Dâmbovița, după ce un autoturism, condus de un bărbat în vârstă de 50 de ani, a părăsit partea carosabilă și s-a răsturnat.

- Publicitate -

La fața locului s-au deplasat echipaje ale Poliției și echipaje medicale. În urma accidentului, un copil în vârstă de 7 ani a fost rănit.

„Polițiștii efectuează cercetări, urmând să stabilească cu exactitate toate împrejurările producerii accidentului”, a precizat IPJ Dâmbovița.

- Publicitate -

Citește și: Accident rutier cu trei autoturisme pe DN 1, la Câmpina – UPDATE

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -