- Publicitate -

Paul Palaș și-a pierdut mandatul de consilier local

paul palas

Prefectura Prahova a emis un ordin de încetare a mandatului consilierului ploieștean Paul Palaș.

Acesta a fost ales în 2012 pe lista USL, din partea PNL, dar a fost exclus din partid în luna noiembrie a anului trecut.

- Publicitate -

Liberalii au transmis o adresă Prefecturii prin care solicitau încetarea mandatului, mai ales că Palaș a anunțat oficial că s-a îînscris în ALDE.

La începutul săptămânii, Prefectura Prahova a transmis către Primăria Ploiești ordinul de încetare a mandatului de consilier local al lui Paul Palaș.

- Publicitate -

Aceeași instituție a emis alte șapte ordine de încetare a mandatului pentru tot atâția consilieri locali din județ.

 

 

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -