- Publicitate -
|
- Publicitate -
Studenţii de la UPG Ploieşti au rămas fără abonamente RATP subvenţionate
Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.
Sondaj Observatorul Prahovean
- Publicitate -
Provocarea Observatorul Prahovean
- Publicitate -
- Publicitate -

Conducerea Universităţii Petrol şi Gaze din Ploieşti a sistat, pentru o lună, distribuirea abonamentelor pentru mijloacele de transport în comun. Motivul care stă la baza acestei decizii este lipsa de fonduri.