- Publicitate -

Elevul bătut de la CN Mihai Viteazul a fost transportat la spital în București

elev batut mihai viteazul

Adolescentul, în vârstă de 18 ani, va fi supus unei operații, după ce un coleg i-a rupt maxilarul.

Incidentul a avut loc ieri dimineață, la Colegiul Național Mihai Viteazul, într-o pauză. Un coleg i-a aplicat adolescentului un pumn, suficient ca sa-i rupă maxilarul. Victima a fost transportată la Spitalul de Stomatologie din București, unde va fi supusă unei intervenții chirurgicale.

- Publicitate -

Potrivit martorilor, colegul bătăuș s-ar fi supărat că victima nu i-a dat niște coli pentru un referat. Ieri, la Colegiul Național Mihai Viteazul au ajuns și polițiștii, care au demarat o anchetă cu privire la tot incidentul.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -