- Publicitate -

Pe străzile din Ploiești se circulă groaznic: gheață acoperită cu zăpadă FOTO

height=432

Dacă ieri s-a circulat relativ bine în Ploiești, în această dimineață situația este îngrijorătoare.

Un cititor al observatorulph.ro ne-a sesizat pe adresa redacției că, în lipsa utilajelor de deszăpezire, străzile din Ploiești sunt acoperite cu gheață și zăpadă. "La ora 9:30 am plecat din Bariera București și până la Podul Înalt nu m-am întâlnit cu nicio sărăriță. Cum e posibil așa ceva? Era să fac accident pe podul de la Gara de Sud, deși nu aveam mai mult de 10 km la oră! Ieri am citit pe observatorulph.ro că Prahova  va intra sub cod galben de ninsoare, iar cei din Primăria Ploiești dorm?" a fost mesajul cititorului Marius Popa, care ne-a trimis și fotografiile alăturate.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -