- Publicitate -

Ne-am săturat de cozi interminabile! – Foto

coada

Traficul rutier este mult mai aglomerat din momentul în care pe anumite tronsoane au apărut lucrări de reabilitare a liniilor de tramvai. Există o zonă unde lucrurile nu s-au schimbat cu nimic. Era aglomerație și înainte… Este aglomerație și acum.

„Nimeni nu mai vorbește despre pasajul de la Gara de Vest. Zilnic este aglomerație aici. Ne-am săturat de cozi interminabile”, ne-a scris un cititor. Din nefericire, licitația organizată de municipalitate s-a blocat din cauza contestațiilor.

- Publicitate -

 

 

 

 

 

 

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -