- Publicitate -

Manelistul Țancă Uraganu recidivează în lipsă de bun simț, la Ploiești. Autoritățile dorm liniștite.

53453722_1281855745301887_5909485213834018816_n.jpg

Pagina de facebook ”Ai parcat ca un bou” îl prezintă pe ”Țancă Manelistu” într-una din ipostazele care l-au consacrat. Nu este la prima abatere, în ipostaze similare fiind surprins și pe vremea când conducea un BMW i8.

Ne interesează mai puțin spre deloc despre muzica și tânguielile lui, însă ne interesează în mod deosebit ceea ce NU fac autoritățile din Ploiești. 

- Publicitate -

Pornind de la această imagine, pe o scară de la 1 la 10, acordați o notă celor care tolerează complice asemenea specimene.

Succes la (i)evaluare!

- Publicitate -

Situații jenante cu Țancă Manelistu AICI și AICI. Dacă s-ar comporta ca un om civilizat, nimănui nu i-ar păsa, putând liniștiți să facem abstracție de existența lui pe Pământ. 

sursa foto: fb ”ai parcat ca un bou”

53453722_1281855745301887_5909485213834018816_n.jpg

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -