- Publicitate -

Doliu la Colegiul Mihai Viteazul. A murit o elevă de 18 ani

O elevă a Colegiului Național Mihai Viteazul din Ploiești a murit ieri dimineață, după ce a fost diagnosticată prea târziu de medici.

O elevă a Colegiului Național Mihai Viteazul din Ploiești a murit ieri dimineață, după ce a fost diagnosticată prea târziu de medici.

Potrivit max-media.ro, probeleme de sănătate ale Cezarei Coțofană (18 ani), elevă în clasa a XII-a, au apărut în timpul examenelor de simulare a bacalaureatului. A ajuns de mai multe ori la Unitatea de Primiri Urgențe a spitalului județean din Ploiești, fără a primi un diagnostic exact. Ulterior, medicii din București au descoperit că tânăra suferea de endocardită, o infecție a inimii. A fost însă prea târziu. În ciuda intervențiilor chirurgicale, Cezara a murit ieri dimineață. Dumnezeu s-o odihnească în pace!

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -