Luna ianuarie a venit la pachet cu scoaterea la oncurs a mai multor posturi de șefi de secție de la Spitalul Județean Prahova.
Dacă săptămâna trecut a avut loc concursul pentru desemnarea șefilor de secție de la Chirurgie generală II și ATI, astăzi la Spitalul Județean a fost organizată prob scrisă pentru posturile de șef de secție de la Gastroenterologie și Psihiatrie. Potrivit calendarului de examen, pe 26 ianuarie este programată depunerea contestațiilor, iar pe 27 ianuarie va avea loc afișarea rezultelor.
- Publicitate -
