- Publicitate -

Mesajul unul ploieștean pentru un șofer care nu știe să parcheze: ”Tot așa îți lași și chiloții, în mijlocul sufrageriei?”

23313110_1664596976962870_1854846699_o.jpg

Să parchezi după cum te duce capul, în dispreț față de ceilalți, a devenit o obișnuință pentru mulți. Sunt apostrofați verbal, uneori sancționați de poliție, alteori primesc porția de rușine publică, de la semeni cu simțul umorului.

În parcarea din fața sediului Telekom, din centrul Ploieștiului, șoferul din imagine ar fi putut să-și lase mașina pe locurile libere. Din comoditate, a preferat să o lase în mijlocul parcării, nefiind interesat de faptul că îi blocheză pe alții, care nu au nicio vină.

- Publicitate -

Enervat de doza de lipsă de bun-simț, un ploieștean a scos la imprimantă un mesaj, pe care l-a lipit pe geamul ”regelui parcărilor”.

Este posibil să îl fi lăsat rece, însă merită apreciate umorul și atitudinea celui care l-a apostrofat.

- Publicitate -

23313110_1664596976962870_1854846699_o.jpg

23335968_1664605456962022_51046019_o.jpg

23336188_1664604190295482_1165820112_o.jpg

23269778_1664604156962152_976739604_o.jpg

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -