- Publicitate -

Fumatul ar putea fi interzis în restaurante, baruri şi cafenele! / Cum comentezi?

fumatUn deputat PSD a iniţiat un proiect de lege, potrivit căruia fumatul ar putea fi interzis în toate spaţiile închise, restaurante, baruri şi cafenele. Este vorba de iniţiativa deputatului PSD, Manuela Mitrea, care a invocat efectele negative ale fumului de ţigară atât asupra fumătorilor, cât şi asupra nefumătorilor din spaţiişe închise. Dacă va trece acest proiect, fumătorii vor mai putea fuma doar în spaţiile proprietate personală, în parcuri şi pe stradă.

- Publicitate -

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -