- Publicitate -

Un consilier liberal din Ploiești a trecut la ALDE

În cadrul unei conferințe de presa, co-președintele ALDE Prahova, deputatul Grațiela Gavrilescu, a anunțat că alesul local Paul Palaș, care a câștigat un mandat în Consiliul Local Ploiești în iunie 2012 pe lista PNL, a devenit membru ALDE.

Tot membru ALDE a devenit și campionul mondial de box, Adrian Diaconu, prezentat ca fiind bun prieten cu vicepreședintele ALDE, Cătălin Beciu.

- Publicitate -

PNL Prahova a anunțat încă de anul trecut excluderea lui Palaș din partid, dar acesta a contestat decizia în instanță.

Citește și O ORGANIZAŢIE ALDE DIN PRAHOVA A TRECUT LA PNL

- Publicitate -

VIDEO Deputatul Gavrilescu anunță transferul consilierului Paul Palaș la ALDE

 

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -