- Publicitate -

Primăria Ploieşti distruge un parc ca să-i civilizeze pe locuitori

În urma scrisorii transmise de un grup de locuitori ai cartierului Nord primarului Bădescu împotriva distrugerii parcului Andrei Mureșanu, Primăria Ploiești le-a transmis oamenilor un răspuns incredibil.

În urma scrisorii transmise de un grup de locuitori ai cartierului Nord primarului Bădescu împotriva distrugerii parcului Andrei Mureșanu, Primăria Ploiești le-a transmis oamenilor un răspuns incredibil.

Astfel, în adresa semnată chiar de primarul Bădescu se arată că distrugerea parcului este justificată având în vedere nevoia atragerii de noi fonduri la bugetul local, crearea de locuri de muncă și..creșterea gradului de civilizație!
SCRISOARE DESCHISĂ PRIMARULUI PLOIEŞTIULUI: NU NE DISTRUGEŢI PARCUL!

- Publicitate -

 

primaria ploiesti distrige parcul andrei muresanu

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -