Mircea Dridea și-a dat demisia de la Petrolul

0
cft6506_6a4d4.jpg

cft6506_6a4d4.jpg

Mircea Dridea a renunțat la calitatea de reprezentant al Asociaților Fondatori în AGA de la FC Petrolul Ploiești.

Comunicatul clubului:

Începând cu data de 13 mai 2019, domnul Mircea Dridea a decis, din motive exclusiv personale, să se retragă din poziția de reprezentant al Asociaților Fondatori în Adunarea Generală a Asociaților a FC PETROLUL PLOIESTI.

Domnia sa va rămâne alături de clubul nostru atât în calitate de membru fondator activ, cât și în funcția de Președinte de Onoare al Clubului.  

Clubul nostru dorește să îsi exprime mulţumirea faţă de contribuția remarcabilă adusă de catre Legenda Mircea Dridea pentru FC Petrolul Ploiesti. 

Recunoştinţa pentru întreaga sa carieră petrecută alături de “Lupii Galbeni”, în calitate de jucător, antrenor și conducător de club va ramane mereu în sufletele noastre, făcând istorie la fel cum OMUL Mircea Dridea va rămane în sufletul tuturor fanilor echipei fanion a orasului Ploieşti.

*Contactează Redacția Observatorulph.ro pe WhatsApp la: 0726.221.596

Publică aici opinia ta

Comentariul tău
Numele tău