- Publicitate -

Încă un polițist confirmat cu coronavirus a mințit DSP! S-a distrat în trei cluburi înainte să intre în carantină!

974x468_887ab.jpg

Un polițist de frontieră, din Iași, depistat cu coronavirus, este cercetat penal pentru zădărnicirea bolilor. După ce a fost diagnosticat, bărbatul le-a ascuns reprezentanților DSP că s-a distrat cu o noapte înainte în trei cluburi!

Răzvan M. (38 de ani), ofiţer în cadrul Inspectoratului Teritorial al Poliţiei de Frontieră Iaşi, a fost diagnosticat cu Covid-19 miercuri, 11 martie.

- Publicitate -

Imediat după ce a fost internat la Spitalul de Boli Infecţioase, în aceeaşi zi, poliţistul a fost interogat în două rânduri de către reprezentanţii Direcţiei de Sănătate Publică (DSP) Iaşi.

Acesta nu le-a spus medicilor că a fost în trei cluburi cu o noapte înainte. 

- Publicitate -

Cel mai probabil, polițistul  contactat virusul în timpul unei deplasări la Varșovia, Polonia, unde a participat la un concurs pe linie profesională. Citește mai mult pe adevarul.ro

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -