Compania BAT Romania Investment recrutează operatori de producție. Viitorii colegi/e vor face parte din echipa noastră din fabrica din Ploiești

0

Responsabilități principale:

  • Asigurarea funcționării optime a mașinii pentru realizarea volumelor planificate și atingerea indicatorului de calitate stabilit;
  • Alimentarea mașinii cu materiale necesare;
  • Participarea la activitățile de mentenanță a grupului de masini pe care lucrează;
  • Urmărirea nivelului de îndeplinire a indicatorilor de performanță stabiliți pentru mașina sa;
  • Îndeplinirea obiectivelor propuse și propunerea de soluții de îmbunătățire pentru depășirea lor;
  • Înregistrarea documentelor de evidențiere a producției.

Cerințe esentiale:

  • Absolvent școală profesională profil tehnic;
  • Capabil să lucreze în echipă;
  • Nivel înalt de automotivare și disciplină;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional mediu prezintă un avantaj.

Salariu si pachet de beneficii atractive

Pachetul de beneficii include bonusul anual, tichete de vacanță și tichete cadou pentru diferite ocazii, bonusuri de Crăciun și de Paște, pensie privată, servicii medicale pentru angajați și membrii familiei, masă gratuită în incinta fabricii, asigurarea transportului pe raza orașului Ploiești, programe interne de dezvoltare.

APLICĂ ACUM! Trimite CV-ul tău direct pe aprobat@bat.com și vei fi contactat în scurt timp de un reprezentant al departamentului Resurse Umane al BAT Romania.

Despre BAT

Fabrica British American Tobacco din Ploieşti este a doua cea mai mare fabrică a grupului din Uniunea Europeană după o investiţie de aproape 500 de milioane de euro de la înfiinţarea fabricii în 1996 şi până în prezent.

BAT este liderul pieţei de tutun din România, cu o cotă de piaţă de 53%.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Lasă comentariul tău. Click AICI

Comentariul tău
Numele tău