fbpx

49409562_2145634388821946_4379376915333513216_o.jpg

Un club de dans din Ploiești a postat pe Facebook un anunț de angajare mai puțin obișnuit. Ploiești Dancers angajează coregraf profesionist care să nu molesteze copii, să nu vină beți la ore și să nu facă sex cu cursanții.

Anunțul postat pe Facebook de Ploiești Dancers: ”Căutăm un super om! *COREGRAF*”

”Important e ca ai noștri copii să facă miscare, important e unde fac miscare, dar credem că cel mai important e cine ii indruma!

Publicitate - continuă să navighezi
Continuă să citești

Știm cu toții povești urâte despre antrenori-coregrafi care molestează copiii, vin beți la antrenamente sau întrețin relații sexuale cu participanții la cursuri. De foarte multe ori, mass-media ne-a adus în prim plan doar astfel de exemple. 

Cu siguranță, noi știm și avem în cadrul clubului nostru celelalte exemple minunate de oameni buni, care vin așa cum trebuie la antrenamente și reprezintă modele demne de urmat pentru copiii cu care lucrează.

Dacă ești unul dintre exemplele pozitive și crezi că poți să rămâi un om deosebit în memoria celor pe care o sa-i indrumi, un exemplu și un posibil mentor, te așteptăm să ne dai un semn, pentru a încerca să lucrăm împreună.

Ti-am pregatit una dintre cele mai frumoase săli de dans din orașul nostru, unde punem mare preț pe calitatea aerului respirat și, în același timp, pe activitatea ta, a antrenorului-coregraf model și exemplu.

Telefon: 0724 744 074 sau mesaj direct pe pagina Ploiesti Dancers

Contactează Redacția Observatorulph.ro pe WhatsApp la: 0726.221.596 - doar text, foto și video.
Sunday Brunch El Camaron Ploiesti

banner sos deces ultim 300 copyright.jpg
harold.jpg
970.jpg