- Publicitate -

Apel la 112: o persoană și-a dat foc în Ploiești. UPDATE

Un apel la 112 a anunțat un eveniment tragic petrecut, marți după-amiază, la Ploiești.

UPDATE În ce stare se află femeia din Ploiești care și-a dat foc. Ce motiv a avut

Potrivit primelor informații, o persoană și-a dat foc pe strada Crinului.

- Publicitate -

La fața locului au fost mobilizate un echipaj de stingere și unul de prim ajutor aparținând ISU Prahova, dar și un echipaj de poliție.

UPDATE Comunicatul IPJ Prahova:

- Publicitate -

În cursul zilei, în jurul orei 15.40, polițiștii Secției nr.2 de poliție Ploiești au fost sesizați de către un bărbat, din municipiu, cu privire la faptul că mama sa s-ar fi autoincendiat în curtea locuinței.

La fața locului s-a deplasat echipa operativă dar și un echipaj din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență Prahova, care au identificat-o pe femeie.

Femeia, în vârstă de 69 de ani a fost transportată la spital pentru îngrijiri medicale.

- Publicitate -

Polițiștii continuă cercetările în vederea stabilirii tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul și luarea măsurilor legale ce se impun.

Ai un pont?
Scrie-ne pe WhatsApp la 0785075112.

Trimite pe WhatsApp

Sondaj Observatorul Prahovean

- Publicitate -

Exclusiv

Comportament scandalos al Hotnews în cazul reclamelor care divizează românii

Printr-un articol publicat ieri despre atacul asupra sistemului bancar...

HotNews și Cătălin Tolontan preiau investigațiile Observatorul Prahovean despre fake news-urile care vizează băncile

Tema campaniilor de dezinformare care folosesc identitatea unor persoane...

Nae Constantin, despre situația de la Petrolul: „ După zece ani, problemele sunt aceleași!”

Nicolae Constantin este antrenorul care a promovat-o pe Petrolul...

Provocarea Observatorul Prahovean

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -

Știri noi

- Publicitate -
- Publicitate -
- Publicitate -