Vara asta este despre tine - AFI Palace Ploiesti

supermarket-la-cocos.jpg

Postul ocupat : Casier

   In primele 3 luni se oferă  :

-       Salariu brut pe cartea de muncă : 2.094 lei  + 315 lei tichete de masă = 2.409  lei

              Salariu net , bani in mână : 1.500 lei + 315 lei tichete de masă

                                            Total net:  1.815 lei ( 401 Euro - 1 euro 4.52 lei)

   Intre 3 luni si 6 luni se oferă :

-       Salariu brut pe cartea de muncă : 1.544 lei + 315 lei tichete de masă = 2.859 lei

                 Salariu net, bani in mână : 1.800 lei + 315 lei tichete de masă

                                            Total net:  2.115 lei ( 470 Euro  - 1 euro 4.52 lei)

   Dupa  9 luni, se oferă :

-       Salariu brut pe cartea de muncă : 2.841 lei  + 315 lei tichete de masă = 3.156 lei

                 Salariu net, bani in mână : 2000 lei + 315 lei tichete de masă

                                         Total net:  2.315 lei ( 512 Euro - 1 euro 4.52 lei)

 Cerințe minime pentru ocuparea postului  :

- experienţă profesională minim 6  luni ca operator  la casa de marcat
- experienţă în lucrul cu numerar
- studii medii finalizate
- cunoştinţe operare PC
- capacitate de învăţare, flexibilitate, spirit de echipă, motivaţie de a a-ţi face treaba cât mai bine, integritate, bun nivel de comunicare.

Responsabilități:

- scanarea şi încasarea contravalorii produselor prin modalităţile de plati agreate de companie;
- gestionarea numerarului şi a documentelor de la casa de marcat;
- oferirea de informatii şi suport necesar clienților in solutionarea eventualelor probleme legate de preţ, produse etc.;
- completarea facturilor la solicitarea clienţilor.

Atentie !

Persoanele cu experienta, care reusesc sa se integreze rapid in sistem, pot trece la o grila superioara de salarizare mai repede de 3 luni !!!

Postul ocupat : Lucrator comercial

-       Salariu brut pe cartea de muncă : 1.647 lei  + 315 lei tichete de masă = 1.962  lei

              Salariu net, bani in mână : 1.200 lei + 315 lei tichete de masă

                                            Total net:  1.515 lei ( 335 Euro - 1 euro 4.52 lei)

-       Salariu brut pe cartea de muncă : 1.946 lei + 315 lei tichete de masă = 2.261 lei

                 Salariu net, bani in mână : 1.400 lei + 315 lei tichete de masă

                                            Total net:  1.715 lei ( 380 Euro  - 1 euro 4.52 lei)

   Dupa 9 luni, se oferă :

-       Salariu brut pe cartea de muncă : 2.244 lei  + 315 lei tichete de masă = 2.559 lei

                 Salariu net, bani in mână : 1.600 lei + 315 lei tichete de masă

                                         Total net:  1.915 lei ( 424 Euro - 1 euro 4.52 lei)

   Cerințe minime:

- experienţă profesională in domeniul comercial, reprezinta un avantaj
- autorizație de moto-stivuitorist, reprezinta un avantaj
- spirit de echipă si rezistentă la efort fizic

   Responsabilitați :

- aprovizionarea  şi reaprovizionarea  produselor la raft
- verificarea prezenţei  preţurilor corespunzator  produselor
- se va implica in procesul de vânzare, oferiind informatii si ajutor clientilor  la manipularea produselor
- participa la activitatea  de inventariere alaturi de buyer-ul din zona lui

Atentie!